Kohandage nõusolekueelistused

Kasutame küpsiseid, et aidata teil tõhusalt navigeerida ja teatud funktsioone täita. Üksikasjalikku teavet kõigi küpsiste kohta leiate allpool iga nõusolekukategooria alt. Küpsised, mis on liigitatud kui Vajalikud", salvestatakse teie brauserisse, kuna need on olulised saidi põhifunktsioonide võimaldamiseks. ... 

Alati Aktiivne

Vajalikud küpsised on veebisaidi põhifunktsioonide jaoks hädavajalikud ja ilma nendeta ei toimi veebisait ettenähtud viisil.

Need küpsised ei salvesta isikuandmeid.

Küpsiseid pole kuvamiseks.

Funktsionaalsed küpsised aitavad täita teatud funktsioone, näiteks jagada veebisaidi sisu sotsiaalmeedia platvormidel, koguda tagasisidet ja muid kolmanda osapoole funktsioone.

Küpsiseid pole kuvamiseks.

Analüütilisi küpsiseid kasutatakse selleks, et mõista, kuidas külastajad veebilehega suhtlevad. Need küpsised aitavad anda teavet külastajate arvu, liikluse allika, jms kohta.

Küpsiseid pole kuvamiseks.

Tulemuslikkuse küpsiseid kasutatakse veebisaidi peamiste tulemuslikkuse näitajate mõistmiseks ja analüüsimiseks, mis aitab külastajatele pakkuda paremat kasutuskogemust.

Küpsiseid pole kuvamiseks.

Turundusega seotud küpsiseid kasutatakse selleks, et edastada külastajatele kohandatud reklaami vastavalt nende poolt eelnevalt külastatud lehekülgedele ja analüüsida reklaamikampaania tõhusust.

Küpsiseid pole kuvamiseks.

2. samba fondi mõttekusest

Aktuaalseks on saanud küsimus, kas jätkata makseid 2. samba fondi.

Kas me oleme mõelnud, et

Kui riik satub rahvastikupüramiidi tõttu raskustesse, siis satub sinna ka erasektor?

Kui paneme raha kõrvale 3 a enne pensioni kuni pensionini, siis raha väärtus väga ei lange. Hüperinflatsiooni korral on iga sent väärt ja mõttekas kohe kulutada ning kas ettevõte, mille aktsiasse sai investeeritud, suudab asjalikult reageerida?

Poliitikutel on tahtmine pensionäridele silma paista pensionitõusu tagamisega. Saab ju paista heategijatena.

Kui paneme kõrvale 2 % kuus ühe kuu palgast, siis 50 kuuga (4 aastaga) paneme kõrvale 1 kuu palga. Kui tööiga algab 25selt ja lõpeb 63-ga (tegelikult juba praegu hiljem), siis nt 60ndaks eluaastaks, kui nooreea lapsed on üles kasvatatud, koolitatud ja ellu läinud, on kõrvale pandud 9 kuu raha, mille ostujõu väärtus on loodetavasti säilinud (60-25=35 ja 35/4= u 9). Kui hakata koguma 60selt, kui reisid on reisitud ja lapsed iseseisva elu peal, jõuab 3 aastaga koguda 50% kõrvale pannes 18 kuu raha. See on rohkem kui 9 kuu oma ja säilinud riigipension täismahus, muidu u 75%. Muidu on 27 kuu (9 + 18 riigilt) oma + veel 18 kuu oma, samas võib olla saanud vähem kulutada ja tekib huvi säästetav raha nüüd lõpuks laiaks lüüa.


Comments

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga